Kültürel Miras Farkındalık Çalışmaları Alan Eğitimlerinde Bugün; Mualla Ersezgin Ortaokulu ve İsmailli Ortaokulu
![](https://unesco.bergama.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/347387495_932700881343059_3182768733816656492_n-1.jpg)
Bergama Belediyesi ve Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Alan Başkanlığımızın koordinatörlüğünde gerçekleştirilmekte olan Kültürel Miras Farkındalık Çalışmaları Alan Eğitimlerinde 6 Haziran 2023 Çarşamba günü Mualla Ersezgin Ortaokulu ve İsmailli Ortaokulu ile beraberdik.
Öğrencilerimiz, Bergama’nın Kültürel Miras Değerlerini yerinde görerek yakından tanıma fırsatı buldu.