[ 24 Şubat 2021 by Bergama Alan Başkanlığı 0 Comments ]

Travel Turkey İzmir’de Bergama Belediyesi Yerini Alıyor

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından birisi olan ve Koronavirüs nedeniyle ilk defa dijital olarak düzenlenen ve yarın (25 Şubat Perşembe) dijital ortamda kapılarını ziyaretçilere açacak olan ‘Travel Turkey İzmir’de Bergama Belediyesi de yerini alıyor.

Türkiye’de turizm sektörünün ilk ‘sanal fuarı’ olarak tarihe geçecek olan fuarda yer almanın önemine dikkat çeken Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Dijital olarak düzenlenen Türkiye’nin sanal fuar alanı ‘Dijital İzmir Fair’ platformunda düzenlenecek 14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı’nda kadim şehrimiz Bergama’nın tanıtımı için bizde yer aldık. Dijital Fuara katılımla farklı bir deneyim yaşamış olacağız” dedi.

25-27 Şubat 2021 tarihleri arasında düzenlenecek online fuarda turizme yön verenler ve sektör temsilcileri bir araya gelecek. Birçok online etkinliğe ev sahipliği de yapacak olan fuar, süresince online olarak ziyaret edilebilecek.

Bergama Belediyesi standı İzmir Sokakları Holünde ziyaret edilebilecek. Fuarı ziyaret için  https://ttidigital.izfas.com.tr

AboutBergama Alan Başkanlığı

Galeri

Bir yanıt yazın